Radio Maryja Online

Radio Maryja Online

Świetna propozycja dla katolików. Radio Maryja w internecie – czyli Katolicki Głos w Twoim Domu. Homilie Jana Pawła II, msze święte na żywo w internecie (np. dla osób chorych, które nie mogą wyjść na mszę do kościoła), modlitwy, różaniec, gorzkie żale i inne nabożeństwa. Oprócz tego piosenki kościelne i religijne oraz audycje chrześcijańskie, publicystyczne.Nie możesz odtworzyć radia? Zainstaluj odpowiednią wtyczkę do odtwarzania radia internetowego w Firefoxie

Komentarze (108) do “Radio Maryja”

 1. alkaroj Napisał(a):

  Bardzo lubię słuchać tego Radia. Spokojny ton lektorów, tematyka, jakiej nie ma w żadnej innej stacji. Współnie szukamy prawdy, bo rozmówcy włączają się w tworzenie programu. Duch paytriotyczny i Słowo Boże są niezmiernie potrzebne na te czasy pełne pogardy. Umacniją mnie i nie czuję się wyobcowana we własnym kraju. Pozdrawiam najsereczniej

 2. Basia Napisał(a):

  Bardzo dobre radio. „Dla każdego coś dobrego” , dla ducha i dla ciała i dla rozeznania się w tym „skomplikowanym” świecie

 3. satan Napisał(a):

  ave satan \…/

 4. ave Napisał(a):

  szatanyy ! batmanyy ! co oni pierd *

 5. manti Napisał(a):

  bardzo fajne radio miło posłuchać Radia Maryja bo jestem zagranicą

 6. lopez20 Napisał(a):

  Pozdrowienia z Anglii… To radie daje wewnętrzny spokój:)

 7. carlo Napisał(a):

  13.01.10 co ten oszust Macierewicz obraza ciagle to PO,niech opowie cos o wscieklej parti PiS w jaki sposob chcili wsadzac ludzi do wiezienia,gdyby bylo tak dalej do tej pory to mielibysmy dyktature PIS-owska.A tu wtym radiu Maryia moze ten Blazen opowiadac PiS-owskie bzdury

 8. Swiety Boze Napisał(a):

  Jest bosko, !

 9. Wlodek Napisał(a):

  szkoda że tak wielu rodaków zapomina o pięknym naszym języku i używa laciny podwórkowej do określenia swoich poglądów.Szkoda również że zapominamy o tym wszystkim co Jezus nas uczy ‚i odpuść nam nasze winy tak jak my odpuszczamy naszym winowajcom ” każdy chce pokazać drugim jaki on jest wspanialy i uczciwy.Pozdrowienia z Wloch pólnocnych .

 10. jandec102 Napisał(a):

  Jestem w Francji,to radio umożliwia mi uczestniczyc w mszy świętej- jest Bosko.

 11. ja Napisał(a):

  i co psie masz coś do powiedzenia

 12. ja Napisał(a):

  nawet żyrynowski się ukalał a ty co

 13. ja Napisał(a):

  nie głosowałem na niego ale jest dla mnie bardziej człowiekiem jak ty rydzyku psie!!!!!!!!

 14. ja Napisał(a):

  kup sobie następnego merca

 15. ja Napisał(a):

  franco

 16. ja Napisał(a):

  oddaj biednym pedale

 17. Polak-Katolik Napisał(a):

  To jest katolickie radio? Ciarki po plecach idą, jak się słucha niektórych wypowiedzi Świętego Ojca Rydzyka. Po prostu – wstyd. Największy szkodnik w tym kraju.

 18. ale Napisał(a):

  bardzo fajne radio

 19. BARTOSZEWSKI MAREK Napisał(a):

  NAJLEPSZE RADIO JAKIE MAMY! JEDYNE ŻRUDŁO GDZIE MOŻNA DOWIEDZIEĆ SIĘ PRAWDY.A TE WSZYSTKIE OSOBY CO ATAKUJĄ OJCA RYDZYKA…CÓŻ BIEDNI ZAGUBIENI LUDZIE….PRZYPOMINAM TYLKO ŻE OJCIEC JERZY POPIEUSZKO TEŻ BYŁ PRZEŚLADOWANY A ZA CO????….ZA PRAWDĘ I MIŁOŚĆ DO OJCZYZNY!!!

 20. Mario Napisał(a):

  Radio Maryja to spokojne, prwdziwie polskie radio w nim można sie dowiedzieć o tym o czym nigdzie się nie dowiem. Nigdy!!!

 21. baro62d Napisał(a):

  RYDZYK ALE TYJESTES CWANIAKIEM,

 22. baro62d Napisał(a):

  EJ MARIO CZY JAK CITAM ZEJDZ NA ZIEMIE I OTWOSZ TEZAROPIAŁE OCZY ZACZNIJ WIERZYC W PANA NASZEGO JEZUSA A NIE WJAkiegos rydzyka co tylko sie podszywapod NASZA WIARE LUDZIE OTWORZCIE OCZETA

 23. baro62d Napisał(a):

  TE BARTOSZEWSKI POPIEŁUSZKO WALCZYŁ O POLSKE WOLNA POLSKEI ZACO PRZYPŁACIŁ MENCZENSTWEM ZANAS WSZYSTKICH POLAKOW I NIE TYLKO A RYDZYK TO TWOJE IDOLE ZACO ZA MERCEDESA NOWEGO

 24. baro62d Napisał(a):

  RYDZYK FIZYK JESTES CHYBA INNY

 25. dudek jan Napisał(a):

  bardzo lubię słuchać i wyciągać wnioski.

 26. smooth Napisał(a):

  PiS to ZŁO!!!

 27. smooth Napisał(a):

  JARO to ZŁO!!!

 28. Hej Napisał(a):

  nie głosować na kandydata partii Lewo i Sprawiedliwość!

 29. soyer Napisał(a):

  Jaro, Jaro :D

 30. 666SzaTan Napisał(a):

  Ave szatan !

 31. wlodek Napisał(a):

  przykro mi że u Ojców nie znalazlo się miejsca na msze w dniu dzisiejszym o godzinie 12 00 z udzialem NOWEGO NASZEGO PREZYDENTA [ teraz już nie czlowieka z PO] i Biskupów Wsarszawskich za to znalazlo się miejsce dla nr.kont i piosenek innych.Szkoda że w naszym radiu maryia tak jest [a może jest w nim cenzura ] z Wlocvh Wlodek .Zostańcie z Panem Bogiem.

 32. pszesladowany Napisał(a):

  Kiedy zamkną tą pieprzoną rozgłośnię która jest tubą Jareczka i wszystkich pisiorów. Rydzyk robi wodę z mózgów babciomi wyciąga od nich kaskę na następnego Mybacha i nakręca ludzi na siebie. Proponuję się zebrać i kupą uderzyć w ten sedes.

 33. greg Napisał(a):

  nezle tych ludzi mamicie…jestem pelen zachwytu dla was.

 34. niezalezny2006 Napisał(a):

  Wspaniałe polskie,katolickie,patriotyczne,kulturalne,rozmodlone najlepsze radio Maryja.

 35. jerzy Napisał(a):

  Radjo Maryja to radjo które głosi prawde o POLSCE idaje nam wiare na dalsze dni boli serce jak grabio OJCZYZNE NASZYCH PRAOJCÓW;;;;;;to boli izaczynają zagłuszać RADJO MARYJA praktyki jak za komuny ;;;;;;

 36. Polka Napisał(a):

  To błogosławiony głos, a wszystkim, którzy je krytykuja proponuję dać od siebie coś więcej niz tylko zgryzliwe słowo.
  Wszystkim przeciwnikom mówie że MATKA BOŻA i tak zwycięży w walce z szatanem….
  wszystkim krytykantom rzyczę dobrych ludzi na drodze ich życia którzy zmienią ich myślenie…..

 37. alek Napisał(a):

  Ci co krytykują i nie na widzą Radia Maryja to przeważnie elementy z marginesu społecznego. To osobniki o prymitywnym myśleniu,którzy pod wpływem złośliwych środowisk anty Polskich ulegają wrogiej propagandzie.Boją się Radia Maryja zwłaszcza Ci,którzy przywłaszczyli sobie po 1989 roku majątki Narodowe a nie chcą je oddać bo Oni są przy Władzy.

 38. sebastian Napisał(a):

  te radio niepowinno się zajmować polityko bo ksieża niepowinny się zajmować polityko i się dziwie się ze nic nierobie z tym radiem biskupi

 39. rudy Napisał(a):

  hehe dobre ;D chwała ojcu i synowi i duchowi świętemu jak było na początku teraz i zawsze i na wieki wieków srałem.

 40. ola Napisał(a):

  o której godz dzisiaj jest msza Sw w radiu?

 41. pawlo Napisał(a):

  to n a j l e p s z e radio w Polsce !!!
  każdy ma jakieś wady, nic i nikt nie jest nieomylny ale warto czynić dobro i działać dla innych !!!

  N A M A W I A M INNYCH DO SŁUCHANIA TEJ STACJI !!!

 42. Voiceinthedesert Napisał(a):

  Zdziwiła mnie nieświadomość duchowa ludzi komentujących o braku dzieci u Adama i Ewy. Jasnym jest, że Adam i Ewa popełnili grzech zanim przyszły na świat ich dzieci, bo rozkaz „creced y multiplicaos”(po hiszpańsku: „Wzrastajcie i rozmnażajcie się”, nastapiłw Ksiedze Rodzaju 1, 28), zaraz po ich stworzeniu. Co wiecej, początkowo, nasi prarodzice stworzeni byli do porodów bezbolesnych, bo ich ciała były doskonale uduchowione. Nawet, według mnie, Adam i Ewa mieli ciała z natury tak doskonałej, że mogli oglądać Boga twarz w twarz! Nie wstydzili się swych ciał, bo nawet nie wiedzieli, ze je mają. Po prostu byli, jak Bóg jest! Wiedzę, że mają ciała otrzymali od drzewa wiedzy „dobra i zła”. Wszystkie ich czyny były na obraz i podobieństwo Boga, doskonałe. Byli dlatego szczęśliwi bez granic, jak Bóg jest szczęśliwy. Byli oczywiscie niesmiertelni, jak Bóg jest niesmiertelny. Dokładniej, byli nieśmiertelni nieśmiertelnością Boga. Dopiero po grzechu, Ewa porodziła swe dzieci w bólu. Resztę historii znamy. Ludzie zaczęli cierpieć … i umierać.

 43. Krzys Napisał(a):

  po cóż komentarze skoro większość wypowiadających się tutaj przeciwników zaraz wesprze datkiem zamiast biednych jak głosi Ewangelia, to tych co sugerują, że zbierają na potrzebujących.
  ci faktycznie biedni wstydzą się przyznać jak bardzo potrzebują wsparcia

 44. Grzegorz Napisał(a):

  Przestali byscie obrażac ojca Rydzyka, wiemy kim jesteście, sprzedawczyki i zdrajcy. Ojciec rydzyk ma pieniądze od nas, a wy musieliście okrasc cały naród, bo normalnie i kulturalnie nic nie potraficie zrobic, umiecie tylko przeklinac, krasc zabijac i znęcac sie nad biednymi ludzmi i to tylko za plecami innych naiwnych ludzi.
  Bóg istnieje jego sprawiedliwosc zwycięży nie łudzcie się, narwócie się bo zginiecie.

 45. Grzegorz Napisał(a):

  Jak jesteście tacy odważlni i nie wierzycie w nic tylko w zło to radził bym wam przegladnąc sceny z agzorcyzmów, wtedy się dowiecie, że wygłaszanie takich mów jak wasze to jest pożywka dla szatana, a który jak przyjdzie co do czego to ucieka gdzie pieprz rożnie.
  Jezu Ufamy Tobie, bo ty jestes Panem nas wszystkich, ciebie Kochamy jako jedynego Boga teraz i na zawsze.
  Jezus jest mym Panem zła się nie ulekne.
  Bracia nawrócie się bo Pan jest wśród nas. Prosze Was.

 46. zen Napisał(a):

  A ja wieze w siebie, kazdy kto tak bardzo obnosi sie ze swą wiarą i poucza innych bo tylko on zna te jedyną prawdę niech mi odpowie tylko prawdę dlaczego chszescijanie nienawidzą zydów skoro jezus był zydem, Dlaczego tak bardzo wiezacy tu w Polsce nienawidzacy zydów jezdzą na pielgrzymki do ziemi swietej.
  Czyz to nie obłuda.
  Dlaczego W radiu Rydzyka tyle nienawisci do innych wyznan i kultur, dlaczego morale rodziny rydzyka jest jedyne słuszne i nie toleruje innych.
  Pragnę zaówazyc że inne religie nawet te zwiazane z Machometem są bardziej tolerancyjne niż chszescijanizm. I ci sami chszescijanie w imię niesienia wiary mordowali niewiernych, co za absurd. teraz ci sami chszescijanie sieja nienawisc do innych religii i kultur i gdyby mogli zabijac niewiernych pewnie by to robili.
  Szkoda słów ale zycie jest sprawiedliwe i dla wszystkich tak samo sie konczy. a po smierci kazdego człowieka ten sam los czeka a jaki to kazdy sobie sam niech odpowie.

 47. Ania25 Napisał(a):

  Drogi Alku twój komentarz jest idealnym przykładem na to co to radio robi z ludźmi… jeśli wg Ciebie każdy kto nie słucha tego radia to margines to bez komentarza :/

 48. polka Napisał(a):

  Niech Bóg wybaczy wszystkim, którzy złożecza Bogu i Maryi, będę sie o to modlić.
  LUDZIE JEŚLI MACIE PRZEKLINAĆ TO LEPIEJ NIC NIE PISZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 49. Ona26 Napisał(a):

  Sa ludzie np. niewierzący , ateiści itd … każdy ma prawo do wypowiadania swojego zdania i całkowicie popieram pana Zen.. że to co głosi szanowne Radio Maryja jest słuszne a wszystko inne złe … powinni wiedzieć że Bóg nie potępia nikogo bez względu na religię, wyznanie itd… trochę zdrowego rozsądku trzeba zachować… najlepiej jest wierzyć w siebie… wtedy nigdy się nie można zawieść :)

 50. bobek Napisał(a):

  Totalnie żal i wstyd tego radia słuchac… to już nawet nie jest śmieszne tylko żałosne:/ stacja dla nawiedzonych. Myślałam, że tylko mohery tego słuchają, ale widze że już nawet młodych ludzi to dopada. Pan z wami

 51. sluchaczka Napisał(a):

  Szkoda tylko, ze ci co tak krytykuja to radio, traca swoj cenny czas i wchodza na te strone. Jak mi sie cos nie podoba to po prostu nie slucham, a nie mam prawa do komentowania, ze to jest zle. GRATULUJE RADIU MARYJA!
  Zycze tez blogoslawienstwa Bozego w dalszym szerzeni
  Krolestwa Chrystusa!

 52. Mirya Napisał(a):

  Ave Maryja! Codzienne głoszenie Słowa Bożego, modlitwa codzienna i prawdziwie ludzkie głosy. I codzienni dziękujmy z Janem Pawłem II za to radio, co się nazywa Radio Maryja :)

 53. polka Napisał(a):

  Dziękuje za wasz wkład i poświęcenie, niech żyje Pan….

 54. Tak bardzo bym chciała sluchać tego radia maryja Napisał(a):

  uważam że powinniśmy wszyscy jednoczyć się przez te Cudowne Radio Maryja-BĄDŻMY RAZEM

 55. Kate Napisał(a):

  Czcijmy Jezusa !

 56. Kasia Napisał(a):

  Dzięki że jesteście, pamiętam o Was w modlitwie

 57. margaret usa Napisał(a):

  Drogi Ojcze Rydzyk! Dzieki za wspaniale audycje i wspaniala postawe Ojca w Brukseli.Dzieki Bogu ze jeszcze jest ktos taki jak Ojciec wszystkich nas Polakow,broniacych naszej wspolnej sprawy i naszej ojczyzny.,bo dzieki Tusku,Bronku,Zdradku i tym podobnym za chwile bez czwartego rozbioru Polska przestanie istniec.

 58. Roger usa Napisał(a):

  W imieniu swoim i moich przyjaciol z USA chce podzekowac pochylajac czola przed Ojcem za wspaniala postawe i odwage w Brukseli ukazujac otwarcie sytuacje Polski i Polakow.Po smierci Ojca Swietego ,to Ojciec pierwszy raz pokazal nam upadajacym w nadziei ze nie wszyscy sie boja powiedziec prawde,bo przeciez ona zawsze zwycieza,nawet jezeli jest oplacona glodem i niesprawiedliwoscia. Dziekuje Ojcze Rydzyk.

 59. Karol Napisał(a):

  Mt 7,1
  Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą.

  Mt 7,12
  Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie!

 60. Karol Napisał(a):

  Bóg kocha każdego i każdy z nas tak wiele. He loves us beyond comprehension. On kocha nas nie do pojęcia. He offers us the most beautiful gift. On nam oferuje najpiękniejszym darem. It is the gift of salvation. Jest to dar zbawienia. He offers us the gift of salvation through Jesus Christ, His Only Begotten Son. On daje nam dar zbawienia przez Jezusa Chrystusa, Jego Jednorodzonego Syna.

  John 3:16-17 Jana 3:16-17 For God so loved the world , that he gave his only begotten Son, that whosoever believeth in him should not perish, but have everlasting life. Albowiem tak Bóg umiłował świat, że dał swego Jednorodzonego Syna, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. For God sent not his Son into the world to condemn the world; but that the world through him might be saved. Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat, aby świat potępił, ale aby świat był przez Niego zbawiony.

  Jezus żyje!!!

 61. andrzej Napisał(a):

  jezeli mamy w Polsce demokracje i pluralizm to szanujmy to iz moze takie radio istniec. Kazdy wulgarny czy tez chamski atak swiadczy o tym iz mamy do czynienia badz z elementem kompletnie zidoktrynowanym przez media ogolnokrajowe ktore pozostaja w rekach bylych wladcow ktorzy dogali sie z „nowymi”, badz elementem dzialajacym „z polecenia” w celu destabilizacji srodowisk sympatyzujacych z radiem Maryja. W calym demokratycznym swiecie istnieja partie i srodowiska opozycyjne do ktorych nalezy krytyka oraz patrzenie na rece rzadzacym i nie powoduje to reakcji w formie tak prymitywnego slowotoku ale coz prawie 50 lat komuny zrobilo swoje …..Niestety spustoszenie duchowe jest o wiele bardziej bolesne i glebokie niz w innych systemach totalitarnych.
  Z drugiej strony przyzwolenie naszych „pseudoelit” na tak prymitywnie chamskie ataki na najwyzszym szczeblu wladzy daje zielone swiatlo wszystkim duchowym „biedakom” na wszystkich pozostalych poziomach naszego spoleczenstwa………..No coz prosze panstwa „robmy swoje” i jak mawia O. Rydzyk „Alleluja i do przodu…”

  Pozdrawiam serdecznie wszystkich… rowniez wielbicieli pana Kwasniewskiego, Komorowskiego, Tuska i spolki z okazji swieta „Dnia cudu nad Wisla”………..bo gdyby nie ten cud to byliby byc moze dzisiaj obywatelami wolnej……Syberii i radze o tym pamietac…….

 62. m.r. Napisał(a):

  Dlaczego księża /nieliczne wyjątki/ nie byli tacy „odważni” przed 1989 rokiem? Kto to widział, żeby z kościołów robić tubę propagandową ?/ msze w niedziele wyborcze,łamiące ciszę wyborczą/ Kościół zamiast łączyć i łagodzić, dzieli i jątrzy, a w szczególności Radio Maryja pod kier. ks.Rydzyka. Założenie jest piękne, ale wykonanie diabelskie…

 63. t_chr Napisał(a):

  Do m.r.
  „Dlaczego księża /nieliczne wyjątki/ nie byli tacy “odważni” przed 1989 rokiem?”
  Czytał Pan/Pani jaką książkę o inwigilowaniu osób duchownych w PRL?
  Dlaczego SB z urzedu zakładała każdemu księdzu TEOK?
  Całe szczęcie że politycy, dziennikarz artysci, celebryci dają odpór Kościołowi i łączą

 64. Studentka Napisał(a):

  Uspokaja … słucham od dziś i muszę powiedzieć, że jest lepsze od jakichkolwiek terapii antydepresyjnych. Wspaniałe

 65. bozakrowka Napisał(a):

  dzieki za to radio pozdrawiam sluchaczy a najserdeczniej pozdrawiam wszystkich zagozalych przeciwnikow… duzo mlodziezy slucha ja jestem przykladem :)

 66. bozakrowka Napisał(a):

  dziekuje, wspaniale radio

 67. iwka15 Napisał(a):

  Dzięki Bogu że jest takie radio Radio Maryja, które pokazuje prawdziwe wartoSci, uczy, katechizuje współczesnych Polaków- służy Bogu i społeczeństwu. Chętnie słucham i modlę się razem ze słuchaczami w intencji ukochanej Ojczyzny. Matka boża niech chroni to dzieło .
  Zachęcam do słuchania wszystkich także tych którzy nie sprawiedliwie oskarżają je.

 68. doris Napisał(a):

  Cudowne , przepiękne Radio!!! Dziękujemy i życ z Wami będziemy!!! Niech każdy mówi co chce , przetrwamy wszystko bo Bóg istnieje i jest z Nami!!!

 69. KRYSTYNA Napisał(a):

  To wspaniałe radio którego w naszym domu słuchają 3 pokolenia. Rzeczowe dyskusje z faktycznymi ekspertami w zakresie poruszanych tematów. Audycje dla rodzicow, porady pedagogow i psychologow . To wszystko wnosi dużo w nasze rodziny. Dzięki wielkie za to i aby to radio zawsze mogło być obecne w naszych domach. Ojcowie prowadący także wzrastają z każdym rokiem to się słyszy. Tak trzymac, wszystkiego dobrego i dalszej opieki Matki Bożej.

 70. studentka UJ Napisał(a):

  Wspaniałe Radio:-)Słuchanie go daje tak wiele radości i ogromną satysfakcję.Gratuluję i serdecznie pozdrawiam.

 71. Jaki Napisał(a):

  Dzieki Bogu,ze jest to radio.To juz ostatnia nadzieja dla tonacego okretu,ktory nazywa sie Polska.Zamiast obrazac i przeklinac wezcie lepiej rozaniec do reki i wlaczcie sie do krucjaty za Ojczyzne.Z Bogiem i Maryja nikt jeszcze nigdy nie wygral.

 72. sarmata Napisał(a):

  Radio Maryja i TV Trwam wypełnia lukę medialną !. Media mainstreamowe są poprawne politycznie i głoszą idee kosmopolityczne, groźne dla chrześcijaństwa.Media „toruńskie” kultywują polską kulturę, tradycję,wiarę katolicka i … PATRIOTYZM !. Dlatego są tak wściekle atakowane … .Obrona mediów „toruńskich” to OBOWIĄZEK każdego Polaka !.

 73. rjm30 Napisał(a):

  Jestem ogromnie wdzięczny Radiu Maryja i TVP1 za msze św.
  w niedziele, bo poważna choroba, uniemożliwia mi udziału
  na mszy w kościele. Łagiewniki,lub Radio Maryja, w każdą
  niedzielę dają mi pociechę w chorobie. Boże, błogosław im
  za duchowe wsparcie dla chorych !

 74. Kierowca Napisał(a):


  „i odpuść nam nasze winy tak jak my odpuszczamy naszym winowajcom”
  OK, ja wybaczam, zawsze wybaczałem ludziom ich złe uczynki.
  Tylko jakoś w drugą stronę to słabo działa bo ludzie, którym ja wybaczam ciągle robią swoje, lżą mnie, lżą innych dobrych ludzi w tym kraju, lżą władze, lżą nasz kraj.
  I co, ja mam ciągle tylko wybaczać im to i wciąż tylko nadstawiać kolejny policzek ???
  Czy tego chce Bóg ???

 75. Bywalec Napisał(a):

  @ kierowca> To mylne pojęcie, na którym bazują przeciwnicy Kościoła, myśląc, że to zebranie naiwniaczków do bicia, gdzie mogą wejść i lać bezkarnie lać po twarzach. Tymczasem chrześcijanie nadstawieniem drugiego policzka stawiają tamę eskalacji zła, ale mają także prawo do dyskusji – „Odrzekł mu Jezus: „Jeżeli źle powiedziałem, udowodnij, co było złego. A jeżeli dobrze, to dlaczego Mnie bijesz?”. Zło po chrześcijańsku możemy zwyciężać jedynie dobrem, bo przyjęcie języka przeciwnika diabła) plującego przekleństwami i oszczerstwami jest jego zwycięstwem. Właśnie z miłości do wrogów, której nauczał Nasz Pan, serce wypełnia się współczuciem dla nich, bo niewiedzą co czynią. W swoim zaślepieniu złem można na całą wieczność trafić do piekła, nie tylko nienawidząc słuchaczy Radia Maryja, ale także nienawidząc komunistów. W Kościele i Radiu Maryja codziennie modlimy się przecież za nieprzyjaciół, wypraszamy Miłosierdzie Boże dla grzeszników, którymi wszyscy jesteśmy. Nasze modlitwy i ofiary wielu duszom mogą wyprosić nawrócenie i uratować od piekła. Pan Bóg chce nas zbawiać we wspólnocie.

 76. tomek Napisał(a):

  W tym paskudnym TVN24 ścierają się politycy wszystkich partii. Również PIS i jego odłamów. Dlaczego w RM występują tylko politycy – klakierzy PIS? Jakaś cenzura? Dlaczego wszystkie telefony do Radia są jednomyślne? Jakaś wstępna cenzura? Dlaczego niemiłe telefony napotykają na zakłócenia na linii? Gdzie tu obiektywna dyskusja? To taka prymitywna gra, że nie chce się gadać. Ale w sumie co mnie to obchodzi – bijcie swoją pianę we własnym gronie.

 77. baro62d Napisał(a):

  Radio Maryja to wspaniałe radio ,i tak potrzebne .To co nagadałem kiedyś tam to tylko zasadzka złego, jeśli kogoś obraziłem to Przepraszam byłem w będzie.

 78. kris Napisał(a):

  Jestem „letni” w wierze, ale uważam,że TO radio jest jedynym niezależnym głosem w eterze na dzisiejszej scenie środków masowego przekazu w Polsce. Uwielbiam słuchać audycji w stylu „rozmowy niedokończone”….tan\m przynajmniej goście mają sznsę wypowiedzieć się wyczerpująco a nie jak w innych stacjach, gdzie gwiazdą jest REDAKTOR!!!! zamiast zaproszonych osób, gości, a szczytem marzeń owego redakora jest napuścić na siebie, tak naszczuć gości w studio, by zaczęłą się awantura…i mamy ubaw, jak na walce kogutów…tylko co z tego za korzyść dla słuchacza, który chce się czegoś ( jak najwięcej) dowiedzieć na poruszany temat???

 79. Świetne Radio Napisał(a):

  Radio Maryja jest świetne!,pomaga bliźnim.Zapewne wielu bezrobotnych ukończy szkole kultury społecznej i medialnej i znajdzie pracę w Radiu Maryja.

 80. życzliwa Napisał(a):

  Gdy byłam dzieckiem w domu słuchaliśmy Wolnej Europy,aby poznać prawdę o Polsce.Dzisiaj słucham tylko Radio Maryja,ponieważ tylko stąd można dowiedzieć się co dzieje się w Polsce i z Polską.Nie pozwolę oszukiwać się przez cwaniaków.
  DO zen z 19.02.2011 o 13:27
  Wróć do szkoły podstawowej i naucz się ortografii.Widać co robiłeś w odpowiednim wieku,że nie umiesz pisać bez błędów ortograficznych.Wystarczy,aby poznać człowieka kim jest naprawdę.Bardzo współczuję takiemu analfabecie jakim jesteś!!!!!!!!!!!!

 81. pinaq Napisał(a):

  Kiedy słucham tego radia strasznie puchną mi kolana i bardzo bolą.

 82. vivaneau Napisał(a):

  na tej stronie jest także cenzura!

 83. Alfredo Napisał(a):

  Questa radio dovrebbe essere chiuso, che semina odio per le persone che non sono solo i sostenitori del partito di destra

 84. Jolanta18 Napisał(a):

  Podpisuje sie pod slowami Ojca Swietego „Myślę, że Radio Maryja i rodzina tego Radia jest szczególnym wyrazicielem, wcieleniem tej Maryjnej duchowości Polski. Matce Najświętszej zawierzam dalszą działalność i apostolstwo Radia Maryja. Niech rozwija się ono i przyczynia do utrwalania tu na ziemi cywilizacji prawdy i miłości zgodnie z wolą Boga i dla jego chwały”. Myślę, że nikt kto szanował i kochał Jana Pawła II nie mówiłby w zły sposób o tym radiu, najwyraźniej nasi rodacy zapomnieli juz o nauce Naszego kochanego Papieża… Chwała Panu za to że jest takie radio i ludzie, którzy chcą słuchać prawdy i nią się w życiu kierują, a z koleji Prawdą jest Jezus. Amen.

 85. inżynier ( 25l ) Napisał(a):

  Jak to jest że tak wielu ludzi (przypuszczam że głównie niewierzących ) ” boi się” tak tego radia, że piszą takie komentarze. Nikt ich nie zmusza do słuchania ani do składania jakichkolwiek ofiar finansowych a najwięcej to przeżywają i najwięcej komentują te radio chociaż pewnie nigdy go nawet nie słuchali. Jak to jest że aż tak boją się tego radia i prawdy. Wystarczy zobaczyć po ostatnich wydarzeniach w kraju jak im „gacie” latają ze strachu żeby nie mówić całej prawdy w mediach;P LUDZIE MIEJCIE WŁASNY ROZUM I SUMIENIE!!! Pozdrawiam wszystkich studentów i absolwentów Politechniki Opolskiej:)

 86. archanioł Napisał(a):

  ja juz jestem na ziemi bujcie sie

 87. miecio Napisał(a):

  Pozdrawiam O.Tadeusza i zycze aby zmartwychwstaly Chrystus mial Ojca w swojej opiece!!!

 88. emilusia Napisał(a):

  bardzo sie ciesze ze jest to radio moja babcia jak byla zdrowa to caly czas sie z wami modlila bog zaplac.a ja teraz moge sie pomodlic razem z wami nawet w anglii

 89. Lucjan Napisał(a):

  Dziękuję za to radio.
  Niestety o. Rydzyk zbyt często używa tego radia do załatwiania swoich spraw, bez pokory i zawierzenia sprawy Panu Bogu robi po swojemu. O.Pio by tak nie robił.
  Proszę o odpowiedź jakim autem jeździ o. Rydzyk, jeżeli Lexusem RX 400h, tak jak podają media to przestanę dawać datki na to radio, bo to już przekracza granice ubóstwa.

 90. Ateista Napisał(a):

  I gdzie jest wasz Bóg???

 91. waldi1234 Napisał(a):

  Dobrze jest posłuchać rano mszy.

 92. 7/11 Napisał(a):

  Bardzo szkodliwe i kłamliwe radio, wykorzystujące wiarę i naiwność wiernych do merkantylnych,a także politycznych celów…

 93. Ann Napisał(a):

  Ludzie nie dyskutujcie z tymi którzy maja zachwaszczone języki i prowokują tylko bo o nic głębszego i’m ńie chodzi.nie rzuca sie pereł miedzy świnie.

 94. Chuck Norris Napisał(a):

  przecierz wiecie kto jest waszym prawdziwym bogiem

 95. bxl Napisał(a):

  Króluj nam Chryste!
  Głoście i módlcie sie na antenie Radia Maryja o rychłą INTRONIZACJĘ CHRYSTUSA KRÓLA!Tylko Chrystus Król odmieni Polskę I Świat.Szcześć Boże!

 96. bxl Napisał(a):

  Kochamy to Boze dzieło!
  Słuchamy w Belgii z przyjemnością i pożytkiem dla duszy na zycie wieczne ,modlimy sie za WAs i dziekujemy Chrystusowi Królowi i Maryi Królowej za to Królewskie radio tak bardzo nam potrzebne!Z Chrystusem Królem je prowadzcie i jego Matką Królową !

 97. Monia Napisał(a):

  Żal mi tych ludzi, którzy źle wypowiadają sie na temat Radia Maryja i ojca Rydzyka.

 98. ANNA Napisał(a):

  Salve mi chiamo Anna, vengo dall’italia.
  Mi piacerebbe imparare le preghiere in lingua Polacca.
  Ma non riesco a trovarle.
  Per favore fate in modo che si possano trovare anche in internet.
  GRAZIE

 99. ivo Napisał(a):

  Wspaniale Radio Maryja, dzieki Ci Boze ze je mamy!

 100. Ave Maria Napisał(a):

  Ave Maria, Gratia Plena, Dominus Tecum, Benedicta Tu in mulieribus, et Benedictus Fructus ventris Tui:
  JESUS…
  Sancta Maria, Mater DEI, ora pro nobis peccatoribus, nunc et in hora mortis nostrae, Amen. Proszę usunąć z katolickiej strony komentarze satanistyczne
  i nie publikować ich.
  Św. Ojciec Maksymilian pilnuje porządku w naszych duszach.

 101. ajaz Napisał(a):

  Bardzo dobre radio. Dobrze, że jest, bo przynajmniej można coś spokojnie posłuchać. Nie wiem jakie to wypowiedzi O. Tadeusza tak wyprowadzają z równowagi niektórych słuchaczy?

 102. Ania Napisał(a):

  Jesteście cudowni i dziękuję Wam serdecznie za to Radio. Dzięki Wam zaczynam dzień od pacierza porannego, a kończę modlitwą różańcową. Pozdrawiam Was ciepło!!!:))

 103. KRZYSZTOF Napisał(a):

  proszę BRACIA I SIOSTRY o pomoc finasową bym mógł udać się na pieszą pielgrzymkę na jasną Górę jestem częściowo niepełnosprawny już byłem 2 razy ale w tym roku tak wszystko z drożało że z moich dochodów nie uzbieram bo mam tylko rentę socjalną i jestem w domu pomocy obiecuje wszystkim którzy mi okażą serce i pomogą że przez całą drogę będe się za was drodzy modlił i na Jasnej Górze zostawię za was na mszę wieczyste z GÓRY DZIEKUJE BÓG ZAPŁAĆ a jeśli jakieś macie intęcie przysyłajcie w kopertach wraz z pomocą na adres Świątek Krzysztof dom pomocy 08-110 siedlce ul.Poniatowskiego 32 ufam MATCE BOŻEJ i JEJ SYNOWI że znajdą się takie osoby które mają serce i mi pomogą bo to będzie załamanie jak nie pójdę na pieszą pielgrzymkę

 104. anna Napisał(a):

  Czy ktoś słyszał audycje o implantach dla osób slaboslyszacych? bardzo proszę o jakieś informacje. Podaje maila. aaakotkidwa@onet.pl

 105. Ania Napisał(a):

  Kochane Radio Maryja,dzieki Wam kazdy dzien na obczyznie(mieszkam w stanie Nevada),bardzo daleko od rodzinnego domu, latwiej jest mi przejsc.
  Szczesc Wam Boze.

 106. ANIA Napisał(a):

  Serdeczne pozdrowienia z Las Vegas. Kochani zeby nie Wasze istnienie to byloby ciezko nam polonii amerykanskiej.Mamy piekna Polska Szkole im.Jana Pawla II,zespol piesni I tanca Piast,polska msze.
  Szczesc Wam Boze

 107. Ania Napisał(a):

  Serdeczne pozdrowienia ze slonecznego Las Vegas dla calego Radia Maryja przesyla stala sluchaczka.

  Kroluj nam Chryste

 108. POLAND Napisał(a):

  Te wszystkie debile co tu i gdziekolwiek bluzgają na Nasze jedyne prawdziwe Polskie patriotyczne Radio Maryja to są pierwszej wody zawszone obce Ćpuny, zboki, alkoholiki, złodzieje i bandyci = przybłędy z Sybiru nie mający absolutnie nic wspólnego z Polską i Polakami tak jak ta cała śmierdząca sitwa żydo~komuchowato~masońska z POlikociarni~pełowskiej Amen !. Wszyscy Polacy z kraju i zagranicy z całego serca serdecznie pozdrawiają Ojca Dyrektora T. Rydzyka i wszystkich współpracowników Alleluja i cała na przód i ani centa w tył AMEN i AMEN ~

Zostaw komentarz