Tok FM

Radio informacyjne – wiadomości z kraju i ze świata, czyli radio Tok FM. Codziennie rano przegląd prasy, dyskusje i publicystyka, wiadomości gospodarcze oraz rozrywka: programy kulinarne, popularno naukowe.

8 myśli w temacie “Tok FM”

  1. Do p.Macieja Głogowskiego w sprawie oszczędzania na cele mieszkaniowe. Lata temu bank pkosa prowadził tzw. „kasę mieszkaniową” tj. oszczędzanie na korzystnych warunkach na cele mieszkaniowe (kupno na rynku pierwotnym i wtórnym i remonty). Ponieważ zaoszczędzona kwota przez okres 3 lat i wiek oszczędzającego nie pozwalał na otrzymanie kredytu, zgodnie z umową wykorzystałam oszczednosci na remont mieszkania do którego miałam tytuł prawny. Wszystko w zgodzie z warunkami umowy. Gmina, która jest włascicielem budynku orzekła, że wykonany remont na niebagatelną kwotę ok.100 tys.jest wyłącznie moją sprawą a opuszczając mieszkanie muszę je podarować Gminie bez jakiegokolwiek zwrotu poniesionych nakladów za podniesiony standart i większą wartość rynkową mieszkania. Tym razem remonty nie wchodzą w grę, bo ich w umowie nie ma. Ale mając na uwadze tamtejsze wpadki mozemy możemy mieć obawy, że i tym razem oszczędzających bedą czekały podobnie niekorzystne niespodzianki po zakończeniu okresu oszczędzania.

  2. Najlepsze radio w Polsce, ciekawe audycje,
    radio najbardziej tolerancyjne.

  3. Troszkę ostatnio przynudzacie, nudy po 16.00 jsa na odstrzał, p. Jakub J. też ostatnio zapodaje nudne tematy

  4. Mistrzu Jacku, a w jakim języku chciałbyś posłuchać jak nie w polskim? „Jacek” brzmi po polsku, czyżbyś powrócił zza granicy i zapomniał już rodowego języka?

  5. totalnie lewackie tylko polskojęzyczne radiątko,słucham audycji jakichś dwóch faciów którzy manipulują umysłem Polaka,rozważając o wstydzie Adama i Ewy.Pytam panów czy wasz idol adaś m .i także eva kopacz wiedzą co to poczucie wstydu?Może nad tym byście dywagowali….co brak wam odwagi?A o PiSie to bezkarnie możecie ?Co wy wiecie o polskości ,o wygnaniu ,o emogracji,o języku polskim…

  6. Słuchałem dziś audycji o bezrobotnych.I prosiłbym o realizm a nie fantastykę.Jestem bezrobotny dużo powyżej 12 miesięcy.I jedyne co mogę uzyskać w urzędzie pracy to podpisywanie listy raz na jeden/dwa miesiące. A wszelka z mojej strony incjatywa to bzdury.Przecież jestem łajzą,która liczy na zasiłek, którego zresztą nikt nie daje.

  7. Lubię sobie posłuchać waszego radia… ciekawi goście,interesujące tematy… tak trzymać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *